فروشگاه انلاين لاكي فروشگاه انلاين لاكي .

فروشگاه انلاين لاكي

طرز لاك زدن ساده

طرز لاك زدن ساده

با فروشگاه انلاين لاكي  همراه باشيد

شايد براي شما هم پيش آمده باشد كه در منزل باشد و بر اساس اين كه مهموني دعويت شده ايد يا اينكه به صورت دلخواه دوست داشته باشيد براي خودتان لاك بزنيد و هميشه هم اگر نحوه درست اين كار بلد نباشيد دچار دردسر شده ايد .در هر سني كه داريد يكي از كار هاي كه داراي لذت مي باشد براي خانم ها لاك زدن مي باشد ولي يك از مشكلات هم همين زدن لاك مي باشد .ولي در اين مطلب  ما قصد داريم كه طرز صحيح لاك زدن را به روشن بسيار ساده توضحي دهيم تا هر كسي بتواند به راحتي در خانه از آن بهره بگيرد. با ما همراه باشد تا در ادامه به شما توضيح دهيم كه چگونه بايد اين كار را انجام دهيد .

در قدم اول براي داشتن يه لاك خوب و هم سطح لازم هست تا ناخن هاي خود ار از هر چيزي كه بر روي آن قرار دارد پاك كنيد و اين كار را مواد پاك كننده ناخن انجام دهيد بعد از آن كه سطح آن به خوبي تميز شد و عاري از گرونه مواد اضافي بر روي سطح نامه بود يك لايه بسيار نازك از برق ناخن به ناخن هاي خود بزنيد اين كار باعث مي شود كه ناخن هاي شما مقاوم تر شود .براي مرحله بعد بايد يك رنگ لاك انتخاب نماييد فرقي نمب كند كه چه نوعي  لاكي استفاده مي كنيد پس از انتخاب يك قطره از آن را وسط ناخن خود بزنيد . وقتي اين كار را كرديد با استفاده از فرچه آن را به سمت رسيد ناخن خود حركت دهيد .و سپس به آرامي از بالا به پايين فرچه را حركت دهيد . سپس به صورت كج از بالا به پايين مجدد فرچه را حركت دهيد تا گوشه هاي ناخن هم لاك بر وري آن قرار بگيرد. وقتي كه همه سطح ناخن را لاك زديد مجدد از بلاذ چند بار به صورت آهسته فرچه را تا نوك ناخن بكشيد تا سطح آن يك دست شود . بعد از خشك شدن لاك مجدد برق ناخن بر روي آن بزنيد اين كار باعث مي شود كه سطح لاك محافظت شود در مقابل موارد فيزيكي و مدت بيشتري بر وري ناخن شما  لاك بماند .

 

منبع :

https://www.wikihow.com/Apply-Nail-Polish-Neatly

گروه انجمن و ترجمه مقالات فروشگاه انلاين لاكي


برچسب: لاك، خريد لاك، طرزلاك زدن ساده، برق ناخن، خريد برق ناخن، قيمت برق ناخن، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۳۸:۴۶ توسط:نفيسه سعادتي موضوع:

لاك مات

لاك مات

با فروشگاه انلاين لاكي همراه باشيد

در حال حاضر يكي ديگر از ترند هاي برتر دنياي لاك كه بسيار مورد توجه قرار گرفته است و بسياري كه به دنياي مد و زيبايي علاقه زيبايي علاقه دارند باعث شده به سمت اين مساله بروند پديد آمدن لاكي است كه جلوه خاصي به ناخن هاي شما ميدهد و بسيار پر طرفدار واقع شده است . لاك مات يكي از پر طرفدار ترين لاك هاي موجود مي باشد. اين لاك را به راحتي مي توانيد از سايت ما تهيه نماييد ولي اگر لاك هاي هاي براق هم خريد ايد امروز مي تونيد با آموزش ساده مات كردن لاك براق با ما همراه باشيد.

مات كردن لاك براق با استفاده از بخار

براي مات كردن لاك با استفاده از بخار كافي است كه يك رنگ از لاك هاي مورد علاقه خود بين لاك هاي برقي كه داردي را انتخاب نماييد پس از انتخاب كردن وقتي كه لاك را روي ناخنت هاي خود زديد يك ظرف كه داراي آب جوش است و هنوز دارد بخار مي كند را در جلوي دست خود قرار دهيد و ناخن هاي لاك زده خود در معرض بخار آب قار دهيد مي بينيد با گذشت چند ثانيه ناخن هاي شما تبديل به مات ميشودو جلوه خيلي خاص ومنحصر به فرداي را به شما مي دهد.

مات كردن ناخن با آرد

براي اين كار كافي است شما يك رنگ مورد علاقه خود را براي زدن لاك به روي ناخن خود انتخاب نماييد پس از اين كار در يك ظرف كوچيك مقدار لاك خود را ريخته اين ظرف بايد خيلي كوچك باشد شايد به اندازه يك سكه يا كمي  بيشتر پس از اين كار مقداري آرد را به اين لاك اضافه نماييد نوع آردش زياد مهم نيست و با استفاده از خلال دندون تركيب را به هم بزنيد تا يكدست شود پس از اين كار لاك آماده شده را با فرچه بروي ناخن هاي خود زده و از رنگ هيجان انگيز آن لذت ببريد .

مات كردن لاك با سايه چشم .

يكي ديگر از روش ها استفاده از سايه چشم مي باشد  ولي اينبار كمي متفاوت تر براي اينكار سايه چشم مورد علاقه خود را كه به لاك بي رنگ كه داريد اضافه نماييد البته بعد از پودر كرئن سايه چشم . پس ا اينكار با فرچه خود تركيب را مخلوط نماييد تا يكدست شود و حالا لاك مورد علاقه شما به صورت مات آمادست و شما مي توانيد رنگ ناخن خود را با سايه چشم خود ست نماييد.

  

 

منبع :

https://en.wikipedia.org/wiki/Nail_polish

تيم انجمن و ترجمه مقالات فروشگاه انلاين لاكي


برچسب: لاك، خريد لاك، ملزومات ناخن، خريد لاك قرمز، قيمت لاك، لاك مات، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۴۱:۲۲ توسط:نفيسه سعادتي موضوع: